Uniflex AB - Logo

Timanställd till lager och industri – Arbeta vid behov

Uniflex AB

Jönköpings län, Nässjö

Tidigare erfarenhet är önskad

179 dagar kvar
att ansöka till jobbet

Vi ser ett ökat behov av timanställda och söker dig som vill arbeta extra vid behov. Är du flexibel, ansvarstagande och trivs med varierande arbetsuppgifter? Då kan detta vara rätt möjlighet för dig!

Vi söker dig som:
  • Har fyllt 18 år

  • Har en annan huvudsaklig sysselsättning på minst 50 % (t.ex. studier, annat arbete eller eget företag)

  • Är flexibel och kan arbeta vid behov

  • Har god arbetsmoral och trivs med att samarbeta i team

Meriterande:
  • Truckkort

  • B-körkort och tillgång till bil

  • Erfarenhet av lager-, industri- eller produktionsarbete

Låter det intressant? Skicka in din ansökan redan idag! Vi arbetar med löpande urval och tillsättning.

Om företaget Uniflex är ett av Sveriges ledande bemannings- och rekryteringsföretag med över 20 års erfarenhet av att matcha rätt kompetens med rätt arbetsplats.

Sedan 2002 har vi hjälpt företag att hitta rätt kompetens inom industri, teknik, produktion, lager och logistik – från operativa roller till produktionsnära ledare och specialister. Genom bemanning, rekrytering och samarbeten med underkonsulter matchar vi varje dag medarbetare med företag över hela landet.

Let’s get to work!

🖐 Passar detta jobb någon du känner?
Dela

Andra jobb inom samma område

Kanske kan det vara dags att bredda sökningen med dessa lediga jobb

Sökord / Yrke
Liknande jobb