Ledigt jobb: Städare
- Jobb
- Städpersonal tillgänglig omgående – Linköping, Norrköping & Mjölby
Städpersonal tillgänglig omgående – Linköping, Norrköping & Mjölby
Taco Sangucho, RodrigoÖstergötlands län, Linköping
Tidigare erfarenhet är önskad
Hej!
ONEsevice söker nu ytterligare ansvarsfulla medarbetare i Linköping, Norrköping och Mjölby. Det är därför viktigt att du har B-körkort, då du kommer att köra firmans bil.
Du som söker tjänsten ska kunna utföra hemstädning, flyttstädning, fönsterputs samt städa förskolor.
Du är självständig, noggrann och har ett starkt sinne för ordning. Du vet hur man tar hand om ett hem och håller det rent. Kvalitet, service och ansvar är egenskaper som kännetecknar dig.
Vi ser gärna att du är flexibel och kan arbeta extra vid behov, till exempel vid inhopp vid sjukdom. Social kompetens krävs, då du kommer att vara företagets ansikte utåt.
Arbetsuppgifter:
Arbetsuppgifterna innefattar främst hemstädning, flyttstädning, fönsterputs och städning av förskolor.
Tjänsten börjar omgående.
🖐 Passar detta jobb någon du känner?
Andra jobb inom samma område
Kanske kan det vara dags att bredda sökningen med dessa lediga jobb