Ledigt jobb: Terminalarbetare
- Jobb
- Timanställd lagermedarbetare med truckkort – Flexibelt extrajobb
Timanställd lagermedarbetare med truckkort – Flexibelt extrajobb
Uniflex ABJönköpings län, Jönköping
Tidigare erfarenhet är önskad
174 dagar kvar
att ansöka till jobbet
Har du truckkort och vill jobba extra vid behov? Då kan det här vara något för dig!
Vi söker nu timanställda som har en annan huvudsaklig sysselsättning på minst 50 % – till exempel studier, ett annat jobb eller som har sommarlov.
Om tjänsten
Du kommer att arbeta med varierande arbetsuppgifter inom lager och logistik, där truckkörning ingår. Arbetet är flexibelt och passar dig som vill jobba extra vid sidan av din huvudsakliga sysselsättning.
Vi söker dig som:
- ✅ Har giltigt truckkort
- ✅ Har en annan huvudsaklig sysselsättning på minst 50 % (studier, jobb etc.)
- ✅ Är arbetsam, ansvarstagande och har en positiv inställning
- ✅ Trivs med att arbeta i team och hugger i där det behövs
Vi erbjuder:
- ⭐ Flexibla arbetstider
- ⭐ Möjlighet att få värdefull arbetslivserfarenhet
- ⭐ Trevlig arbetsmiljö med engagerade kollegor
Om företaget
Uniflex är ett av Sveriges ledande bemannings- och rekryteringsföretag med över 20 års erfarenhet av att matcha rätt kompetens med rätt arbetsplats.
Sedan 2002 har vi hjälpt företag att hitta rätt kompetens inom industri, teknik, produktion, lager och logistik – från operativa roller till produktionsnära ledare och specialister. Genom bemanning, rekrytering och samarbeten med underkonsulter matchar vi varje dag medarbetare med företag över hela landet.
Let’s get to work!
🖐 Passar detta jobb någon du känner?
Andra jobb inom samma område
Kanske kan det vara dags att bredda sökningen med dessa lediga jobb